Bramy garażowe


Bramy garażowe  dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Oferujemy wszystkie rodzaje bram garażowych, jakie są dostępne na rynku: segmentowe, rolowane i uchylne. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.

Sirocco – bez tłoczenia Breva – V profilowanie Maestro – tłoczenie w kasetony Pasat – tłoczenie poziome szerokie Mistral – tłoczenie poziome wąskie

SIROCCO – bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń. Bramy z segmentów bez przetłoczeń, z gładką strukturą na zewnętrznej powierzchni. Elegancja, prostota formy bramy i jej naturalny wygląd idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wybór z kilkudziesięciu oklein, stosowanych przez najlepszych producentów okien, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu. Elegancki wygląd bram można podkreślić stosując jeden ze wzorów detali dekoracyjnych.

BREVA – bramy garażowe segmentowe z V-profilowaniem. BREVA to najnowsza kolekcja bram garażowych segmentowych KRISPOL. Wyróżnia ją unikalny wzór przetłoczeń – V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy design i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

MAESTRO – bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami w kasetony. Bramy z tłoczeniem w kasetony, z fakturą woodgrain lub gładką. Kolekcja ta jest polecana dla Klientów ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym, rustykalnym charakterze.

PASAT – bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi. Bramy z tłoczeniem poziomym szerokim, fakturą woodgrain lub gładką. Wzornictwo tych bram sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym wyglądzie, jak i tych wpisanych w nowoczesny design. Kolekcja ta jest interesującą alternatywą dla przetłoczeń wąskich.

MISTRAL – bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim, z fakturą woodgrain lub gładką na zewnętrznej powierzchni. Ten klasyczny i uniwersalny wzór pasuje do większości domów, przez co jest najbardziej popularny. Atutem tej kolekcji jest także atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

 

Bramy garażowe w kolorze, jakiego szukasz:

  • w stałej ofercie 210 kolorów z palety RAL, umożliwiających dopasowanie bramy do koloru elewacji, okien lub rolet zewnętrznych,
  • 11 dekorów drewna w standardowej ofercie,
  • kilkadziesiąt dodatkowych dekorów premium w kolekcji bram SIROCCO Slick.
Bramy garażowe Bramy garażowe kolorystyka Bramy garażowe kolory RAL